Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -5°C 0°C -4°C Przelotne opady śniegu
zwiń

Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: pochmurno,
  z przelotnymi opadami deszczu

  08-02-2019 06:21

  Biomet będzie na ogół korzystny

  Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

  Piątek przyniesie pochmurną i miejscami deszczową aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 stopni Celsjusza.

  Piątek będzie pochmurny, ale szansa na rozpogodzenia także się pojawi. Na krańcach wschodnich i Pomorzu pokropi deszcz. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Ziemi Lubuskiej. Południowo-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, ale na północy w porywach może rozpędzić się do 60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność, bo przekraczającą 90 procent, synoptycy prognozują na północnym zachodzie kraju. Będzie się ona zmniejszać w kierunku południowo-wschodnim. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Biomet na przeważającym obszarze kraju  będzie korzystny, jedynie na Pomorzu - neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z opadami deszczu, temperatura wzrośnie do 5 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu, okresami w osiągnie porywach do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe wzrośnie do 1013 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura wzrośnie do 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 991 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy 6 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe jego wartość osiągnie 1007 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura wyniesie 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1006 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura osiągnie 7 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wzrośnie do 1014 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Cieszymy się ciepłem, słońcem, temperatura w ostatnich dniach wzrosła do 16 stop...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...