Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -2°C -1°C -4°C Przelotne opady śniegu
zwiń

Informacje

 • Będzie padać, ale na horyzoncie widać także powrót mrozu

  09-02-2019 16:20

  Prognoza pogody na najbliższe dni

  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Na najbliższe dni synoptycy prognozują powrót opadów śniegu. Pod koniec nadchodzącego tygodnia może też chwycić mróz. Miejscami silniej powieje.

  Na niedzielę synoptycy zapowiadają zmienne zachmurzenie. Na północy i zachodzie kraju możliwe są opady deszczu o natężeniu do 5 litrów na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C w Małopolsce. Z południa powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 70 kilometrów na godzinę. Ciśnienie spadnie, w południe na barometrach zobaczymy 994 hPa.

  Silniej powieje

  W poniedziałek synoptycy prognozują duże zachmurzenie z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie maksymalnie od 3 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, powieje z zachodu. Rozpędzi się w porywach do 60 km/h.

  Wtorek pod znakiem śniegu

  We wtorek możliwe jest zmienne zachmurzenie. Na Śląsku i w centrum kraju popada śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z północnego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami w porywach osiągnie ponad 60 km/h.

  Środa zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na zachodzie Polski możliwe są opady deszczu i śniegu. Termometry wskażą maksymalnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z północnego zachodu.

  Bezchmurny czwartek

  Synoptycy prognozują pogodny czwartek. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Podkarpaciu do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Cieszymy się ciepłem, słońcem, temperatura w ostatnich dniach wzrosła do 16 stop...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...