Informacje
 • Jeszcze dwa deszczowe i pochmurne dni. Później duża zmiana w pogodzie

  12-02-2019 15:27 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Pogoda zmieni się o 180 stopni

  Shutterstock, ventusky.com

  Najbliższe dwa dni zapowiadają się jeszcze pochmurnie i deszczowo. Po nich synoptycy prognozują dużą pogodową zmianę. W weekend termometry pokażą nawet 12 stopni Celsjusza.

  Synoptycy na środę prognozują okresowe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Popada również marznący deszcz, powodujący gołoledź, który od zachodu będzie przechodził w deszcz. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 stopni na Pomorzu Zachodnim. Umiarkowany i dość silny zachodni wiatr powieje w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

  Coraz cieplej

  Czwartek na północy i zachodzie będzie pogodny. W pozostałych regionach kraju popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 stopni na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  W piątek mieszkańcy całego kraju będą cieszyć się pogodną aurą. Zrobi się również cieplej. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 stopni na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Dowiedz się, jak chronić skórę przed zimowym słońcem.

  Słoneczny weekend

  Przed nami weekend jak marzenie. Sobota w całym kraju będzie słoneczna. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 stopni na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Również niedziela okaże się słoneczna. Temperatura wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 stopni na Dolnym Śląsku. Południowy wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...