Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 13°C 5°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  miejscami nawet 10 stopni

  15-02-2019 06:30 Biomet będzie przeważnie korzystny
  Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

  Piątkowa aura bardziej będzie przypominać wiosenną, niż zimową. Temperatura może wzrosnąć do 10 stopni Celsjusza, a niebo będzie przeważnie pogodne.

  W ciągu dnia niebo nad większością Polski będzie pogodne. Tylko w niektórych regionach, głównie na wschodzie, przejściowo się zachmurzy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 8 stopni w centrum i na Śląsku, do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w ciągu dnia będzie rosła z zachodu na wschód: w regionach zachodnich spadnie poniżej 60 procent, a we wschodnich przekroczy 70 proc. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Biomet okaże się na ogół korzystny, natomiast w pasie od Podlasia, przez Mazowsze po Podkarpacie i Małopolskę będzie neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Na ogół pochmurno. Temperatura nie przekroczy 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1020 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura w najcieplejszej chwili osiągnie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1022 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1032 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Temperatura nie przekroczy 10 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1020 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu barometry wskażą 1007 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż znad Niemiec przemieści się nad Morze Norweskie, a st...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...