Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: dzień pod znakiem przelotnych opadów

  20-02-2019 06:03 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek tvnmeteo.pl

  W środę czeka nas pochmurna aura. W wielu regionach może przelotnie popadać deszcz. Lokalnie powieje też silniejszy wiatr.

  Na środę synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, w porywach może rozpędzić się do 40-60 km/h.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Odczujemy komfort termiczny, a pogoda wpłynie na nasze samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, w porywach może rozpędzić się do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1015 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 991 hPa.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, w porywach może osiągnąć prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1010 hPa.

  WARSZAWA

  Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1005 hPa.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, zachodni, w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1007 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju wyżu Quincy znad Rosji....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...