Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 12°C 16°C 8°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurno w całym kraju. Popada deszcz i śnieg

  21-02-2019 06:29 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek tvnmeteo.pl

  Czwartek przyniesie pochmurną aurę w całym kraju. Popada deszcz, a miejscami deszcz ze śniegiem i śnieg. Termometry pokażą maksymalnie do 9 stopni Celsjusza.

  W czwartek będzie pochmurno, okresami wystąpią opady do 10-20 litrów deszczu na metr kwadratowy. Na północnym wschodzie popada śnieg z deszczem i śnieg, którego spadnie do 4 centymetrów. Może być ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na południowym zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, zachodni i południowo-zachodni, który w porywach powieje z prędkością dochodzącą do 60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność powietrza w ciągu dnia odnotujemy na północy i w pasie centralnym Polski, wyniesie około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W przeważającej części kraju odczujemy komfort termiczny, na północnym wschodzie chłód, a krańcach północno-wschodnich zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno, wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, zachodni. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 1008 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno, wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami okaże się dość silny. Ciśnienie spada, około południa na barometrach zobaczymy 1018 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno, wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje dość silnie. Ciśnienie waha się, około południa odnotujemy 1010 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno, synoptycy prognozują opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 9 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami okaże się dość silny. Ciśnienie waha się, około południa odnotujemy 1008 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno, wystąpią opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje dość silnie. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 996 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Niezbyt wysoka temperatura i chłodne, choć już bez przymrozków, noce to wina prz...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...