Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 1°C 6°C 1°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • "Ratuj mnie! Ratuj!"
  Lód zarwał się pod samochodem

  24-02-2019 16:02 Niebezpieczna sytuacja w Chinach

  Chińska rodzina przejeżdżała samochodem przez zamarznięte jezioro. W pewnym momencie lód nie wytrzymał ciężaru auta i zaczął pękać. Wszystko nagrała kamera zamontowana w pojeździe.

  Para chińskich turystów wraz ze swoim dzieckiem spędzali wakacje w okolicy miasta Baishan w chińskiej prowincji Jilin na północnym wschodzie kraju.

  "Ratuj mnie!"

  Rodzina z prowincji Hebei jechała samochodem po zamarzniętym jeziorze, trzymając się śladów pozostawionych wcześniej przez inne pojazdy. Jak podała państwowa telewizja CCTV, w pewnym momencie auto zboczyło z przetartej trasy. Lód nie wytrzymał ciężaru samochodu, a auto zaczęło tonąć. Całą sytuację utrwalono na nagraniu z kamery samochodowej.

  - Boję się, boję! Wracajmy! - słychać na nagraniu damski głos. Po chwili słychać ponaglanie, aby jak najszybciej opuścić pojazd i uciekać. Małe dziecko wzywa z płaczem matkę. Ojciec krzyczy, prosząc o spokój. - Ratuj mnie! Ratuj! - ponownie słychać damski głos.

  Samochód zaczął znikać pod wodą.

  Skończyło się na strachu

  Na szczęście rodzinie udało się uciec - jak podaje CCTV - w mniej niż 20 sekund. Turyści wezwali pomoc. Ratownicy przyjechali po kilku godzinach i przy pomocy prowizorycznego dźwigu wyciągnęli samochód spod wody. Na szczęście skończyło się na strachu.
Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zarówno pod koniec stycznia, jak i na początku lutego do Polski nadal będzie nap...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem słabego klina wysokiego ciśnienia....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...