Informacje
 • Byle do niedzieli. Wtedy słońce będzie królowało na niebie prawie wszędzie

  13-03-2019 16:20 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Będą chwile ze słońcem

  Ventusky.com/Shutterstock

  Kolejne dni przyniosą opady deszczu, które najbardziej intensywne będą w piątek. Chwile ze słońcem i ciepłem czekają nas w jeden weekendowy dzień.

  W czwartek możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu, maksymalnie 7 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje południowo-zachodni umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach osiągnie 60 kilometrów na godzinę.

  Deszczowy piątek

  W piątek w całym kraju może padać intensywny deszcz. Synoptycy przewidują, że spadnie od 10 do 20 l/mkw. Termometry pokażą od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h.

  Weekend rozpocznie się deszczowo w całej Polsce. Temperatura wyniesie od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. Jego porywy mogą dojść do 60 km/h.

  Mniej deszczu w niedzielę

  W niedzielę czeka nas poprawa pogody. Deszcz spodziewany jest tylko na Pomorzu, poza tym możemy liczyć na słońce. Na termometrach zobaczymy od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h.

  Poniedziałek będzie pogodny na zachodzie. Pozostała część kraju musi przygotować się na przelotne opady deszczu. Termometry wskażą od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się umiarkowany, północny i północno-zachodni.

 • Niebo pocięte w kratkę
  Słońce i krechy na niebie...
  ~chembuster /2019-03-13 17:57

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...