Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: słonecznie, ale odczujemy chłód

  01-04-2019 06:30 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pogodny poniedziałek, choć w całym kraju odczujemy chłód. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek w całym kraju będzie słoneczny. Termometry pokażą od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wschodni i północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza, przekraczającą 60 procent, odnotujemy na północnym wschodzie. Będzie zmniejszać się w kierunku południowo-zachodnim. Pomimo odczuwalnego chłodu w całym kraju, biomet zapowiada się korzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, termometry pokażą 10 st. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie po południu dojdzie do 1017 hPa, rośnie.

  POZNAŃ

  Słonecznie, temperatura wzrośnie do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, jego wartość wzrośnie do 1018 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie, termometry pokażą 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie osiągnie po południu 1031 hPa, rośnie.

  WROCŁAW

  Słonecznie, temperatura wzrośnie do 10 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 1012 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie, termometry pokażą 11 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1000 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...