Informacje
 • Wyż znad Rosji przynosi nam ciepło. Najbliższe dni pogodne, ale wietrzne

  01-04-2019 14:31 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o prognozie pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  Przed nami ciepłe i pogodne dni. Miejscami może jednak pojawić się więcej chmur. W piątek nastąpi pogorszenie pogody - przelotnie popada deszcz.

  Pogodę w Polsce w ciągu najbliższej doby kształtuje wyż znad Rosji, za sprawą którego zacznie do nas płynąć ciepłe powietrze polarne morskie

  Wtorek zapowiada się na ogół słonecznie, miejscami mogą pojawić się chmury. Temperatura sięgnie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 stopni na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, południowo-wschodni. Okresami w porywach może rozpędzić się do 40-60 kilometrów na godzinę.

  Ciepło, do 20 stopni

  Przed nami pogodna środa. Na termometrach zobaczymy od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni, okresami w porywach powieje z prędkością 40-70 km/h.

  Również czwartek zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny powieje z południowego zachodu. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-70 km/h.

  Przelotne opady

  W piątek tylko na wschodzie będzie pogodnie. W pozostałej części kraju wystąpi zachmurzenie zmienne i przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr ze wschodu. Okresami w porywach powieje z prędkością 40-60 km/h.

  Na sobotę synoptycy prognozują zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...