Informacje
 • Jeszcze tylko chwila z zimowymi opadami. Będzie coraz pogodniej

  12-04-2019 15:38 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o prognozie pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  Najbliższe dni upłyną przeważnie pod znakiem pogodnej aury. Znajdą się jednak miejsca, w których możliwe będą opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Miejscami silniej powieje.

  W sobotę na południu, południowym zachodzie i częściowo w centrum kraju możliwe są opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 stopni Celsjusza na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 11 st. C na Rzeszowszczyźnie. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Dokuczy silny wiatr

  Niedziela zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 55 kilometrów na godzinę. Powieje z północnego wschodu.

  Pogodny początek tygodnia

  Poniedziałek przyniesie pogodną aurę. Termometry wskażą maksymalnie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego wschodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który może rozpędzić się w porywach do 45 km/h.

  We wtorek w zachodniej części kraju będzie pogodnie. Poza tym możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 st. C na Podkarpaciu do 13 st. C na Pomorzu. Z północnego wschodu powieje słabo i umiarkowanie.

  Do 16 stopni

  Środa okaże się pogodna. Termometry pokażą maksymalnie od 12 st. C na Podkarpaciu do 16 st. C na Pomorzu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...