Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 18°C 1°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • W święta nawet 20 stopni. Nie wszędzie pogodnie, może też zagrzmieć

  17-04-2019 15:25 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na Wielkanoc
  Dorota Gardias o prognozie pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  Święta Wielkanocne nie wszędzie będą słoneczne - znajdą się regiony, gdzie pojawią się opady deszczu. Lokalnie możliwe są też burze. Możemy liczyć na ciepło, bo termometry pokażą nawet 20 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się słoneczny czwartek. W ciągu dnia termometry pokażą od 16 stopni na Suwalszczyźnie do 20 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje wiatr słaby i umiarkowany, zarówno ze wschodu, jak i północnego wschodu.

  Sobota przyniesie opady deszczu

  W piątek zaświeci słońce. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr ze wschodu i północnego wschodu powieje słabo i umiarkowanie.

  Sobota na wschodzie przyniesie przelotne opady deszczu, a w pozostałych regionach pogodną aurę. Możemy spodziewać się od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 stopni na Dolnym Śląsku. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Pojawią się lokalne burze

  W Wielkanoc na zachodzie kraju będzie pogodnie. W pozostałych regionach kraju mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 stopni na Dolnym Śląsku. Północny wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  W Poniedziałek Wielkanocny na zachodzie kraju w dalszym ciągu panować będzie pogodna aura. W innych partiach Polski mogą wystąpić opady deszczu i lokalne burze. Temperatura wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiał umiarkowany wschodni wiatr, w porywach burzowych osiągający prędkość do 70 kilometrów na godzinę.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...