Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 4°C -4°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  chłodno, przelotne opady deszczu

  13-05-2019 06:27 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

  Poniedziałek przyniesie miejscami przelotne opady deszczu. Znajdą się też pogodne regiony. Odczujemy chłód, a termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

  W poniedziałek na wschodzie kraju chmury zdominują niebo i możemy spodziewać się tam zanikających opadów deszczu do 5 litrów na metr kwadratowy. Poza tym będzie na ogół pogodnie, ale po południu na krańcach zachodnich Polski pojawi się przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Lubelszczyźnie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność względną powietrza synoptycy prognozują na wschodzie Polski. Tam odnotujemy 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie wzrośnie, w Gdańsku, w południe na barometrach zobaczymy 1031 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie duże. Synoptycy prognozują przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna nie przekroczy 12 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie wzrośnie, w południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z północnego zachodu. Ciśnienie wzrośnie, w południe odnotujemy 1021 hPa.

  WARSZAWA

  Poranek zapowiada się pochmurno z zanikającym deszczem, jednak potem pojawią się przejaśnienia. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie wzrośnie, w południe barometry wskażą 1016 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie będzie się wahać, w południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...