Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -2°C 9°C 2°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Nie zabraknie upalnych chwil

  20-07-2019 15:08 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Przed nami gorące, miejscami upalne dni. W niedzielę temperatura wzrośnie do 32 stopni Celsjusza. Pojawią się też burze, którym towarzyszyć będą opady deszczu i porywisty wiatr.

  W niedzielę w całym kraju przelotnie popada deszcz. Pojawią się też burze, podczas których spadnie 10-30 litrów wody na metr kwadratowy opadu, a wiatr w porywach rozpędzi się do 60-90 kilometrów na godzinę. Miejscami może spaść grad. Temperatura maksymalna wyniesie od 26 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 32 st. C w Małopolsce. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowy, skręcający na zachodni.

  Zagrzmi, do 27 stopni

  W poniedziałek na wschodzie kraju przelotnie popada deszcz, pojawią się też burze. Wyładowaniom towarzyszyć będą opady deszczu o sumie 10-20 l/mkw. oraz porywy wiatru dochodzące do 60-80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z północnego zachodu.

  We wtorek na niebie wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Na wschodzie okresami przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 st. C na Podkarpaciu do 27 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany północno-zachodni wiatr.

  Do 32 stopni

  Na środę synoptycy prognozują na ogół słoneczną aurę. Termometry pokażą maksymalnie od 26 st. C na Podlasiu do 31 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, na ogół słaby, powieje z północy.

  Zapowiada się słoneczny czwartek. Na termometrach zobaczymy od 28 st. C na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby wiatr ze zmiennych kierunków.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...