Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 21°C 20°C 3°C Bezchmurnie
zwiń
Informacje
 • Lada moment wrócą upały. Będą nawet 33 stopnie

  22-07-2019 17:11 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Z każdym kolejnym dniem będzie coraz goręcej. W piątek temperatura wzrośnie do 33 stopni Celsjusza. Miejscami może popadać przelotny deszcz.

  Przed nami pochmurny wtorek, zachmurzenie będzie kłębiaste umiarkowane i duże. Na zachodzie kraju dzień upłynie bez opadów, w pozostałych regionach okresami wystąpią opady deszczu o sumie do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Na południu mogą pojawić się lokalne burze. Termometry pokażą od 20 stopni Celsjusza na Wybrzeżu, Ziemi Łódzkiej i Górnym Śląsku, do 27 st. C na Ziemi Lubuskiej. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, tylko w burzach silnie do 80 kilometrów na godzinę.

  Przelotny deszcz

  Na środę synoptycy prognozują zachmurzenie kłębiaste umiarkowane, okresami duże. Na zachodzie kraju będzie bez opadów, w pozostałych regionach Polski przelotnie popada deszcz do 5 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 st. C na Wybrzeżu, przez 26 st. C w centrum kraju, do 30 st. C na Śląsku. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

  W czwartek wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą od 26 st. C na Podlasiu, przez 28 st. C w centrum kraju, do 32 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wschodni i północny wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Słonecznie, do 33 stopni

  Zapowiada się słoneczny i ciepły piątek. Temperatura maksymalna wyniesie od 28 st. C na wschodzie, przez 30 st. C w centrum kraju, do 33 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, wschodni i południowo-wschodni.

  Na sobotę synoptycy prognozują zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy od 29 st. C na wschodzie, przez 31 st. C w centrum kraju, do 33 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, wschodni i południowo-wschodni, powieje słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie.

 • Fatalnie, oby na krótko
  Niepotrzebne te upały, rzeki wysychają.
  ~Nick /2019-07-23 14:35

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...