Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 10°C 14°C 4°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodny
  i bardzo ciepły dzień

  22-07-2019 06:07 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na wtorek  

  Poniedziałek jedynie w niektórych regionach może przynieść deszczową i burzową aurę. Dzień zapowiada się pogodnie i ciepło. Odpoczniemy jednak od upałów - na termometrze zobaczymy maksymalnie 27 stopni Celsjusza.

  W poniedziałek na wschodzie i Podkarpaciu możliwe są przelotne opady deszczu i burze. Poza tym będzie pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie od 22 stopni Celsjusza na Pomorzu do 27 st. C na Podkarpaciu. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, który rozpędzi się w porywach burzowych do 70 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Na przeważającym obszarze kraju wilgotność utrzyma się na poziomie 60 procent. Tylko na wschodzie wzrośnie powyżej tej wartości. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeo będą niekorzystne tylko w części wschodniej kraju, a w pozostałych regionach - neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 1008 hPa, będzie rosło.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie rosło, po południu sięgnie 1012 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie po południu sięgnie 1020 hPa i będzie rosło.

  WROCŁAW

   

  Pogodnie. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy 26 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 1008 hPa i będzie rosło.

  KRAKÓW

  Może popadać przelotny deszcz, niewykluczone, że zagrzmi. Temperatura wyniesie maksymalnie 27 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu, w porywach burzowych osiągnie do 70 km/h. Ciśnienie po południu sięgnie 996 hPa i będzie rosło.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...