Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  pogodny dzień, do 23 stopni

  06-09-2019 06:22 Biomet przeważnie będzie korzystny
  Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl

  Piątek w niemal całym kraju zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

  Zapowiada się pogodny piątek. Tylko na Podkarpaciu wystąpią zanikające opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, przeważnie zachodni.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na południowym wschodzie Polski, wyniesie ona około 60 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne, tylko na południowym wschodzie - neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Termometry pokażą 21 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, przeważnie zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

  POZNAŃ

  Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1012 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy 23 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1008 hPa.

  KRAKÓW

  Możliwy słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...