Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 5°C -4°C Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami śniegu
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszczowo
  w wielu regionach, do 24 stopni

  07-09-2019 06:07 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę tvnmeteo.pl

  Sobota w wielu regionach może być deszczowa. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 stopnie. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Przed nami sobota, która pogodna będzie tylko na Nizinie Szczecińskiej, Ziemi Lubuskiej, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Poza tym przeważnie będzie pochmurno z opadami deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 16 stopni Celsjusza w Wielkopolsce do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z południa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy w pasie od Warmii i Mazur, przez centrum, po Dolny Śląsk, wyniesie około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku wschodnim i zachodnim. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne. We wschodniej połowie kraju odczujemy komfort termiczny, w zachodniej chłód.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i  umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie waha się, w Gdańsku, w południe wyniesie 1019 hPa.

  KRAKÓW

  Przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 987 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno i opady deszczu. Termometry pokażą 16 st. C. Wiatr słaby i  umiarkowany, powieje ze wschodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

  WARSZAWA

   

  Zachmurzenie zmienne, okresami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1005 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Wiatr słaby i  umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...