Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  pogodnie w większości kraju

  12-09-2019 06:15 Biomet będzie na ogół neutralny
  Prognoza pogody na sobotę tvnmeteo.pl

  Czwartek przyniesie pogodną aurę w przeważającej części kraju. Pojawią się jednak regiony z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni Celsjusza.

  W czwartek na Pomorzu i Mazurach możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 20 stopni Celsjusza na Pomorzu do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najniższą wilgotność - poniżej 50 procent - odnotujemy na południowym wschodzie kraju. Będzie wzrastać w kierunku północno-zachodnim. Na przeważającym obszarze odczujemy ciepło, jedynie na północnym zachodzie - komfort termiczny. Biomet będzie na ogół neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wyniesie 1014 hPa i będzie rosło.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu dosięgnie 1016 hPa i będzie rosło.

  GDAŃSK

  Po południu możliwy jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu 1025 hPa i będzie rosło.

  WROCŁAW

   

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 1013 hPa i będzie rosło.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wyniesie 1002 hPa i będzie rosło.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wiosenna pogoda będzie trwać prawie przez cały tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby front atmosferyczny przesunie się nad południowe i połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...