Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: będą miejsca
  z deszczem. Do 12 stopni

  07-10-2019 06:17 Biomet przeważnie będzie neutralny
  Prognoza pogody na środę tvnmeteo.pl

  Poniedziałek przyniesie lokalnie niewielkie opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek na Kaszubach, Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu przyniesie słabe opady deszczu. W pozostałej części kraju będziemy cieszyć się pogodnym dniem. Temperatura sięgnie maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północnym wschodzie Polski, gdzie wyniesie ona około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowo-zachodnim. W całym kraju odczujemy chłód, a na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie dodatkowo będzie wilgotno. Warunki biometeorologiczne okażą się przeważnie neutralne, tylko na północnym wschodzie będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z północnego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1005 hektopaskali.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1008 hPa.

  GDAŃSK

  Przelotnie popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1018 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1005 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 991 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...