Informacje
 • "Były wszędzie, pod akumulatorem,
  w pobliżu wentylatora chłodnicy"

  15-10-2019 11:05 Pod maską auta było ponad 200 orzechów
  Orzechy w samochodzie Chris Persic/Instagram.com/BarkandShutter

  Podczas jazdy samochodem Holly Persic, mieszkanka amerykańskiego miasta Pittsburgh w stanie Pensylwania, miała wrażenie, jakby jej auto się paliło. Kiedy zajrzała pod maskę, znalazła tam mnóstwo orzechów włoskich.

  "Moja żona zadzwoniła do mnie z biblioteki publicznej w Pensylwanii i powiedziała, że czuje, jakby jej samochód się palił i wydawał dziwny dźwięk. Powiedziałem jej, żeby otworzyła maskę i to jest obraz tego, co mi przysłała" - napisał na Facebooku Chris Persic, mąż Holly, który opublikował zdjęcia w sieci. Pod maską samochodu było ponad 200 orzechów włoskich zmieszanych z trawą i liśćmi.

  - Były wszędzie, pod akumulatorem, w pobliżu wentylatora chłodnicy - relacjonował Chris. - Orzechy włoskie na bloku silnikowym były czarne i pachniały, jakby były upieczone - dodał.

  Zrobiły z auta spiżarnie

  Chris żartował, że auto wyglądało, jakby wiewiórki gromadziły w nim orzechy na następne trzy zimy. Prawdopodobnie większość zapasów zwierzęta zrobiły w weekend, kiedy samochód był nieużywany.

  Wyciąganie orzechów spod maski i czyszczenie auta zajęło prawie godzinę. Następnie pojazd trafił do warsztatu na przegląd. Kiedy mechanicy podnieśli samochód i zdjęli osłonę spodu silnika, wypadły kolejne orzechy. Na szczęście auto jest sprawne i nadaje się do jazdy. • Czyli dziupla i samochody
  to nie tylko wynalazek ludzkości. A, zapasy robiły pewnie dłużej niż przez dwa dni, tylko dopiero teraz się zorientowali.
  ~jaa /2019-10-16 18:22
 • Małem to samo
  Okno w garażu jest uchylone do pierwszych mrozów i za klamotami znalazłem podobną spiżarnię, tylko że część orzechów była już zjedzona. Przy garażu rośnie wielki stary orzech.
  ~jony /2019-10-16 10:34
 • :(
  A wiwiórki zdechną z głodu w zimie...
  Muchałka /2019-10-15 15:25
 • A co z orzechami?
  A orzechy oddali wiewiórkom, czy zjedli sami?
  ~Maciek /2019-10-15 13:22
 • a wiewiórki?
  A wiewiórki umrą z głodu...
  ~klizio /2019-10-15 12:48

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...