Informacje
 • Pogoda na pięć dni: czwartek
  z deszczem, później nawet 16 stopni

  13-11-2019 15:53 Przed nami pogodne dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Na czwartek prognozowane są opady deszczu w większości kraju. Od piątku jednak rozpogodzi się, a na termometrach zobaczymy nawet 16 stopni Celsjusza. Uważać należy na silniejszy wiatr, który może nam jeszcze doskwierać.

  Czwartek będzie pochmurny, ale pojawią się przejaśnienia. Na krańcach zachodnich synoptycy nie prognozują opadów, w pozostałych regionach spadnie do 5 litrów deszczu na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 14 stopni na Podkarpaciu. Przeważnie słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków.

  >>>SPRAWDŹ OSTRZEŻENIA IMGW

  Rozpogodzi się

  Na piątek prognozowana jest na ogół pogodna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 stopni na Podkarpaciu. Umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni wiatr w porywach osiągnie prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę.

  Sobota zapowiada się pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia temperatura osiągnie wartość od 11 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 15 stopni na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiał z południa.

  Deszcz jedynie miejscami

  W niedzielę popada jedynie na Pomorzu. Poza tym synoptycy prognozują pogodny dzień. Temperatura wyniesie maksymalnie od 10 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 16 stopni na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany, a okresami silniejszy wiatr.

  Kolejny tydzień rozpocznie się pogodnym poniedziałkiem. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 13 stopni na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu.

 • zapomnijmy
  o zimach to już możemy zapomnieć, lekki mrozik w okolicach stycznia i ty. Klimat się ociepla dramatycznie!
  Rdeq /2019-11-13 18:14
 • Gdzie ta sroga zima? Znowu jej nie będzie
  W ubiegłym roku też zapowiadano jaka to zima będzie śnieżna i mroźna i jak zwykle cały czas prawie na plusie i prawie 0 opadów śniegu.
  ~Nick /2019-11-13 16:33

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...