Informacje
 • Pogoda na dziś: deszczowa aura
  w całym kraju, do 14 stopni

  14-11-2019 06:13 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na środę 20.11 tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pochmurny czwartek, w wielu regionach popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

  Czwartek zapowiada się pochmurno, choć możliwe są przejaśnienia. W całym kraju poza krańcami zachodnimi spadnie deszcz - do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr przeważnie będzie słaby, zmienny.

   

  Warunki biometeo

  Na przeważającym obszarze kraju wilgotność utrzyma się na poziomie powyżej 90 procent. Poniżej tej wartości spadnie na krańcach zachodnich. W całej Polsce odczujemy chłód, a biomet będzie niekorzystny.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno z przejaśnieniami, popada deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby, chwilami umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1013 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami, niewykluczone są opady deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 11 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny, ale na ogół wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 981 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami, spodziewane są opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 6 st. C. Powieje słaby wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 1001 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna dojdzie do 8 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno, synoptycy prognozują deszcz. Termometry wskażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 996 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...