Informacje
 • Pogoda na dziś: popada śnieg i deszcz ze śniegiem, do 5 stopni

  30-11-2019 06:30 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na sobotę 7.12 tvnmeteo.pl

  W sobotę przelotnie popada śnieg, a miejscami deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 5 stopni Celsjusza.

  Sobota przyniesie na wschodzie i w górach przelotne opady śniegu, a na południu kraju - deszczu ze śniegiem. Poza tym będzie dość pogodnie. Temperatura będzie niższa niż w ostatnich dniach - termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Lubelszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z północnego zachodu powieje na ogół umiarkowany wiatr, ale w porywach na wschodzie jego prędkość wzrośnie do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na wschodzie kraju, przekroczy 70 procent. Poniżej tej wartości będzie zmniejszać się w kierunku wschodnim. Tam odczujemy zimno, a w pozostałych regionach chłód. W części wschodniej kraju biomet będzie niekorzystny, a na pozostałym obszarze - neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Będzie dość pogodnie, możliwy jest przelotny śnieg. Termometry pokażą maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, północno-zachodni, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1004 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, temperatura wyniesie maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, północno-zachodni, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1009 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie, temperatura wyniesie 4 st. C. Powieje północno-zachodni, na ogół umiarkowany wiatr. W porywach jego prędkość wzrośnie do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 1015 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje na ogół umiarkowany wiatr z północnego zachodu, jednak w porywach osiągnie do 40 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu jego wartość osiągnie 1006 hPa.

  Pogoda Kraków

  Prognozowane są przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie na ogół umiarkowany, w porywach osiągnie do 40 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 993 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...