Informacje
 • Pogoda na pięć dni:
  chłód, śnieg i deszcz ze śniegiem

  30-11-2019 15:38 Sprawdź, co czeka nas w pogodzie w kolejnych dniach
  Maciej Dolega o pogodzie na kolejne dni TVN24

  W ciągu następnych dni w niektórych regionach kraju pojawi się zimowa aura. Synoptycy prognozują opady deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Temperatura miejscami spadnie poniżej zera. Lokalnie może silnie wiać.

  Niedziela zapowiada się na ogół pochmurno. Na termometrach zobaczymy od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego zachodu. W strefie brzegowej porywy mogą osiągać 60 kilometrów na godzinę.

  Opady śniegu

  Nowy tydzień rozpocznie się pochmurną pogodą. Należy spodziewać się również opadów deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura wyniesie od -1 st. C na Podkarpaciu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Będzie wiał umiarkowany, zachodni wiatr. Okresami w porywach powieje z prędkością do 60 km/h.

  We wtorek na Podkarpaciu synoptycy przewidują przelotne opady śniegu. Poza tym będzie pogodnie. Termometry wskażą od 0 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

  Miejscami poprószy

  Środa upłynie ze śniegiem na Podlasiu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Pomorzu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr. Będzie miał zachodni kierunek.

  Czwartek okaże się pogodny. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, z zachodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...