Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 4°C -1°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: i pogodnie, i z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu

  06-01-2020 06:27 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na czwartek 23.01 tvnmeteo.pl

  Na święto Trzech Króli dla części kraju synoptycy prognozują opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura wyniesie maksymalnie 6 stopni Celsjusza.

  W poniedziałek będzie pochmurno z przejaśnieniami. W północnej, wschodniej i południowo-wschodniej Polsce okresami będą pojawiały się opady śniegu o sumie do 1-3 centymetrów i deszczu ze śniegiem do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Miejscami na zachodzie popada słaby deszcz. Termometry pokażą od 0 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 3 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. W strefie brzegowej porywy osiągną prędkość do około 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  W całym kraju wilgotność powietrza wyniesie około 90 procent, wszędzie będzie chłodno. Warunki biometeo okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Na ogół pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe wyniesie 1025 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1018 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Na ogół pochmurno, koło południa pojawi się śnieg a następnie deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1016 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Na ogół pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1015 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...