Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurny dzień, miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem

  07-01-2020 06:28 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  We wtorek będzie na ogół pochmurno. Miejscami pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie pięć stopni Celsjusza.

  Przed nami pochmurny wtorek, choć na południu kraju możemy spodziewać się rozpogodzeń. Na Pomorzu Zachodnim oraz na północnym wschodzie kraju możliwe są słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem do 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowo-zachodni i zachodni, słaby i umiarkowany, a na Pomorzu okresami dość silny.

  Warunki biometeo

  Na północnym wschodzie wilgotność może wzrosnąć powyżej 90 procent. W całym kraju zrobi się chłodno, a na północnym wschodzie wietrznie. Na przeważającym obszarze kraju warunki biometeo będą niekorzystne, a w części południowo-wschodniej Polski - neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna osiągnie 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, około południa barometry pokażą 1013 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno, możliwe są przelotne opady deszczu do 2 l/mkw. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie waha się, około południa osiągnie 1023 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, około południa sięgnie 1014 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wyniesie maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, około południa osiągnie do 1011 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, około południa osiągnie 1000 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Wiltrud znad Morza Norweskiego i związanego z nim fro...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...