Informacje
 • Pogoda na dziś: przelotne opady
  i maksymalnie 9 stopni

  11-01-2020 06:23 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  W sobotę należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Temperatura sięgnie maksymalnie 9 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Zapowiada się pochmurna sobota z niewielkimi przejaśnieniami. Synoptycy prognozują stopniowo zanikający przelotny deszcz. Spadnie od 1 do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Opady ominą tylko północny zachód kraju. Termometry pokażą od 4 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeo

  W całym kraju wilgotność powietrza wyniesie około 90 procent i wszędzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe odnotujemy 1027 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr.  Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1018 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1015 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Wiltrud znad Morza Norweskiego i związanego z nim fro...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...