Informacje
 • Pogoda na dziś: 28. Finał WOŚP
  pod znakiem pogodnej aury

  12-01-2020 06:30 Odczujemy komfort termiczny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  Pogoda na ogół będzie sprzyjać wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Opady prognozowane są jedynie na Pomorzu. Termometry pokażą maksymalnie 8 stopni Celsjusza.

  TVN DISCOVERY POLSKA JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

  Opady deszczu w niedzielę pojawią się jedynie na Pomorzu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje z umiarkowaną siłą, w porywach osiągając prędkość do 45 kilometrów na godzinę. Będzie miał południowo-zachodni kierunek.

  Warunki biometeo

  Najwyższa wilgotność powietrza prognozowana jest dla północno-zachodniej części kraju. Wyniesie tam powyżej 80 procent. Im dalej na południe, tym będzie spadała. Mieszkańcy całego kraju odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne w przeważającej części kraju okażą się neutralne, tylko na Pomorzu niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie, w porywach do 45 kilometrów na godzinę, z kierunku południowo-zachodniego. Ciśnienie po południu spadnie do 1012 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie, w porywach do 45 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie po południu spadnie do 1012 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pojawią się przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach powieje z prędkością do 45 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie po południu spadnie do 1019 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu spadnie do 1010 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu spadnie do 1000 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Wiltrud znad Morza Norweskiego i związanego z nim fro...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...