Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami przelotne opady i silniejszy wiatr

  24-01-2020 06:16 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  W piątek w niektórych regionach przelotnie popada. Powieje także silniejszy wiatr. Termometry pokażą maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

  Piątek przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie. W północnej części kraju będzie pochmurno i przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, na północy kraju miejscami stanie się silniejszy. W strefie brzegowej możliwe są porywy ponad 70 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na północy - przekroczy 90 procent. Poniżej tej wartości będzie spadać w kierunku południowym. W całym kraju odczujemy chłód, a biomet będzie neutralny.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno z przejaśnieniami. Po południu popada przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1018 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura maksymalna dojdzie do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 996 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie okaże się umiarkowane i duże. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Warszawa

   

  Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1009 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, barometry pokażą 1010 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...