Informacje
 • Pogoda na dziś: kumulacja niebezpiecznych zjawisk.
  Silny wiatr, opady, może też zagrzmieć

  10-02-2020 06:13 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 tvnmeteo.pl

  Pogoda w poniedziałek w całym kraju będzie niebezpieczna. Wszędzie będzie silnie wiało, prognozowane są opady deszczu, śniegu, możliwe są też burze. Temperatura wzrośnie aż do 12 stopni Celsjusza.

  Tydzień rozpocznie się pod znakiem chmur, przejaśnień i przelotnych opadów deszczu. Lokalnie możliwe są burze. Pod wieczór na Pomorzu Zachodnim sypnie śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 7 stopni Celsjusza na Podlasiu do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr w porywach powieje od 50 do 90 kilometrów na godzinę. Wiatr nadciągnie z południowego zachodu. W górach spodziewamy się porywów rzędu 130-160 km/h.

   

  Niekorzystny biomet

  Przy takiej pogodzie, jaką prognozujemy, biomet nikomu nie dopisze. Gwałtowny spadek ciśnienia odczują przede wszystkim meteopaci. Będzie chłodno i wilgotno.

  POGODA GDAŃSK

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 9 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach od 50 do 70-80 km/h. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe wyniesie 984 hPa.

  POGODA KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 10 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach wyniesie od 50 do 70-90 km/h. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 971 hPa.

  POGODA POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 10 st. C. Wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach wyniesie od 50 do 70-80 km/h. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 980 hPa.

  POGODA WARSZAWA

   

  Pochmurno z przejaśnieniami, prognozowane są przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr, umiarkowany i dość silny, osiągnie od 50 do 70-80 km/h. Ciśnienie spada (mocno, bo 29 hPa w 24 h), w południe wyniesie 979 hPa.

  POGODA WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 12 st. C. Wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się od 50 do 70-80 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 979 hPa, spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Wiltrud znad Morza Norweskiego i związanego z nim fro...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...