Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 5°C -3°C Śnieg
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: zimno odchodzi, znów będzie kilkanaście stopni

  24-03-2020 15:59 Sprawdź, co szykuje dla nas pogoda
  Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Po dotkliwym ochłodzeniu z każdym dniem będzie się robić cieplej. Przed nami też dużo słońca, a przelotne opady deszczu wystąpią tylko miejscami.

  Środa będzie słoneczna, tylko miejscami pojawi się nieco chmur. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy. Powieje przeważnie z kierunku wschodniego. Ciśnienie spada, w południe barometry w Warszawie wskażą 1022 hektopaskale.

  Dużo słońca

  W czwartek czeka nas na ogół słoneczna aura. Na południu kraju zachmurzenie może wzrosnąć do umiarkowanego. Termometry pokażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Będzie wiał słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni wiatr.

  Piątek na zachodzie kraju zapowiada się pogodnie, a na wschodzie - bardzo słonecznie. Na termometrach zobaczymy od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-wschodni.

  Do 17 stopni

  W sobotę będzie pogodnie w całej Polsce. Temperatura wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa.

  Na niedzielę dla Pomorza synoptycy prognozują przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach dzień upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, północno-wschodni.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...