Informacje
 • Pogoda na dziś: trochę mniej deszczu, trochę mniej burz

  23-06-2020 06:29 Biomet będzie na ogół niekorzystny
  Pogoda na sobotę 27.06 tvnmeteo.pl

  Podobnie jak w poprzednich dniach, tak i we wtorek w większości kraju wystąpią opady deszczu i burze, ale te zjawiska nie będą już tak intensywne. Będą miejsca, w których niebo się rozpogodzi, a temperatura sięgnie maksymalnie 23 stopni Celsjusza.

  We wtorek pogodny będzie tylko zachód kraju. W innych częściach Polski przelotnie popada, a ponadto wystąpią burze z opadami deszczu rzędu 5-30 litrów wody na metr kwadratowy oraz z opadami gradu. Termometry wskażą od 19 stopni Celsjusza nad Zatoką Gdańską do 23 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej.

  Biomet we wtorek

  Tylko na zachodzie, który zostanie ominięty przez burze, biomet nie będzie pogarszał samopoczucia. Wilgotność powietrza wyniesie od 50 procent na zachodzie do 70 proc. na wschodzie Polski. Odczujemy komfort termiczny.

  Pogoda Warszawa

  Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz lub burza. Temperatura maksymalna 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90 km/h, północny. Ciśnienie po południu  wyniesie 1006 hPa, będzie się wahać.

  Pogoda Poznań

  Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz. Temp. maks. 22 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie po południu wyniesie 1012 hPa, będzie się wahać.

  Pogoda Gdańsk

  Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz. Temp. maks. 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie po południu wyniesie 1020 hPa, będzie się wahać.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temp. maks. 23 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie po południu wyniesie 1007 hPa, będzie się wahać.

  Pogoda Kraków

  Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz lub burza. Temp. maks. w dzień 22 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, w porywach burzowych powieje z prędkością do 90 km/h, z północy. Ciśnienie po południu wyniesie 991 hPa, będzie się wahać.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez kilka dni temperatura nie wszędzie zdoła przekroczyć chociażby 20 stopni. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...