Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 12°C 21°C 10°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: gorąco i burze z wiatrem o prędkości 100 kilometrów na godzinę

  27-06-2020 06:09 Warunki biometeo będą niekorzystne
  Pogoda na sobotę 27.06 tvnmeteo.pl

  Czeka nas gorący dzień. Poza tym w całym kraju spodziewamy się burz na tyle gwałtownych, że mogą powodować zniszczenia. Zachowajcie ostrożność.

  Na sobotę prognozowane są przelotne opady deszczu i burze, którym towarzyszyć mogą deszcz o sumie do 20-40 l/mkw. oraz lokalnie grad. Temperatura maksymalna wyniesie od 25 st. C nad Zatoką Gdańską do 30 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr z południa w porywach burzowych powieje z prędkością do 100 km/h.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się w południowo-zachodnich regionach Polski. W większości kraju będzie gorąco i parno, a na południowym zachodzie upalnie. W całym kraju pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Pogoda Warszawa

  Rano pogodnie. Po południu prognozuje się przelotny deszcz lub burze z możliwymi opadami gradu. Temperatura maksymalna sięgnie 27 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr, który w porywach burzowych osiągnie do 100 km/h, powieje z południa. Po południu barometry wskażą 1000 hPa.

  Pogoda Poznań

  Rano pogodnie. Po południu mogą wystąpić przelotny deszcz lub burze, niewykluczone są opady gradu. Termometry pokażą maksymalnie 28 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr z południa, w porywach burzowych osiągnie prędkość do 100 km/h. Po południu barometry wskażą 999 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Rano pogodnie. Po południu pojawią się przelotny deszcz lub burze z możliwym gradem. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr, który w porywach burzowych rozpędzi się do 100 km/h. Ciśnienie po południu sięgnie 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Rano pogodnie, po południu prognozowane są przelotne opady lub burza, którym towarzyszyć może grad. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 30 st. C. Powieje z południa, wiatr będzie słaby i umiarkowany. W porywach burzowych może rozpędzać się do 100 km/h. Po południu barometry pokażą 996 hPa.

  Pogoda Kraków

  Rano pogodnie. Po południu należy spodziewać się przelotnego deszczu lub burz. Możliwy są także opady gradu. Termometry pokażą maksymalnie 27 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr, który w porywach burzowych będzie rozpędzał się do 100 km/h, powieje z południa. Po południu na barometrach zobaczymy 987 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez kilka dni temperatura nie wszędzie zdoła przekroczyć chociażby 20 stopni. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...