Informacje
 • Pogoda na dziś: odetchniemy od gwałtownych zjawisk

  30-06-2020 06:20 Warunki biometeo będą korzystne
  Pogoda na poniedziałek 13.07 tvnmeteo.pl

  Na wtorek zapowiadana jest poprawa pogody. Gwałtowne zjawiska nie powinny występować, a deszcz może pojawić się jedynie lokalnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 stopni.

  Wtorek przyniesie uspokojenie w pogodzie. W niemal całym kraju będzie pogodnie. Przelotny deszcz możliwy jest przed południem jedynie na Suwalszczyźnie. Temperatura maksymalna osiągnie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 26 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

  Warunki biometeo

  W większości regionów wilgotność powietrza będzie utrzymywać się na poziomie 50 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a biomet będzie korzystny.

  Pogoda Gdańsk

  Zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna osiągnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura maksymalna dojdzie do 26 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 981 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 999 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura osiągnie maksymalnie 23 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe dojdzie do 996 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 996 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez kilka dni temperatura nie wszędzie zdoła przekroczyć chociażby 20 stopni. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...