Informacje
 • Pogoda na dziś: w górach może zagrzmieć,
  do 29 stopni

  16-09-2020 06:14 Biomet na ogół korzystny
  Prognoza pogody na sobotę 26.09 tvnmeteo.pl

  W środę miejscami mogą pojawić się chmury. W Sudetach prognozowane są burze. Termometry pokażą maksymalnie 29 stopni Celsjusza.

  Środa zapowiada się słonecznie, jedynie od południa zacznie powoli przybywać chmur. W Sudetach możliwe są burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 stopni Celsjusza na Wybrzeżu i 25 st. C na Suwalszczyźnie, przez 28 st. C w centrum kraju, po 29 st. C na południu. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

  Warunki biometeo

  Największą wilgotność odnotujemy na północnym zachodzie - przekroczy 80 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku południowo-wschodnim, spadając poniżej 60 procent. W całym kraju odczujemy ciepło. Warunki biometeo na ogół będą korzystne, tylko tam, gdzie pojawi się strefa frontu, mogą one przechodzić w neutralne bądź niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 28 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w Warszawie w południe dojdzie do 1003 hPa, będzie spadać.

  Pogoda Gdańsk

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 26 st. C. Południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr będzie okresami dość silny. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa, będzie spadać.

  Pogoda Poznań

  Słonecznie. Termometry pokażą do 28 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa, będzie spadać.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura osiągnie maksymalnie 29 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Barometry w południe pokażą 1001 hPa, ciśnienie będzie spadać.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 29 st. C. Południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr będzie okresami dość silny. Ciśnienie w południe osiągnie 990 hPa, będzie spadać.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...