• Biegacze TVN24 i TVN Meteo Active na mecie Wings For Life

04-05-2015 10:13 Agnieszka Krawczyk z Faktów TVN zajęła 4. miejsce

Aga Krawczyk zajęła 4. miejsce w Wings For Life

Agnieszka Krawczyk

Do polskiej edycji biegu Wings for Life w Poznaniu zgłosiło się ponad 3 tys. osób. Ukończyło go niewiele mniej - 2853 biegaczy. Wśród zawodników byli także członkowie wielkiego zespołu TVN24 i TVN Meteo Active. Największy sukces odniosła Agnieszka Krawczyk z Faktów TVN, która dzięki pokonaniu ponad 35 kilometrów, zajęła 4. miejsce w Polsce w kategorii pań.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW!

Wings for Life to bieg niezwykły, mający na celu zebranie środków na rozwój badań nad rdzeniem kręgowym. Idea zakorzeniła się w sercach biegaczy na całym świecie, wpisujących datę biegu w swoje kalendarze na długo przed rozpoczęciem przygotowań przez organizatorów.

Ekipa TVN Meteo Active i TVN24

W tegorocznej edycji Wings for Life w Polsce, podczas którego biegacze ruszali z Poznania, wzięli udział ludzie tworzący zespół TVN24 - zarówno telewizję, jak i portale internetowe. To wydawca portalu tvnmeteoactive.pl Katarzyna Karpa, prowadząca blog "Tak, dobiegnę!", wydawca TVN24 Mariusz Rudnik, Reporterka 24 Anna Karpa, członkini zespołu "Faktów TVN" Aga Krawczyk, dzieląca się przeżyciami w serwisie Kontakt 24, pisząca tam wspólnie z Adrianem Kwiatkowskim oraz reporter Łukasz Wójcik i wydawca Tomasz Swynarski.

Wyniki zespołu

Wszyscy bieg ukończyli ze znakomitymi wynikami. Łukasz Wójcik przebiegł 12,77 km, Tomek Swynarski - 14,01 km, Anna Karpa - 14,46 km, zajmując 3. miejsce w kategorii do 55 lat, Katarzyna Karpa - 20,15 km, Mariusz Rudnik pokonał dystans 32,26 km, zaś Aga Krawczyk - 35,31 km, zajmując tym samym 4. miejsce w klasyfikacji generalnej wśród kobiet. Ten sam dystans (35,31 km) pokonał jej biegający partner, Adrian Kwiatkowski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy podjęcia się wyzwania uciekania przed metą przez długie kilometry.