Informacje
 • "Latające spodki, kule, obiekty świetlne".
  Wiele sygnałów o UFO we Włoszech

  06-01-2018 09:19 "Prawda wciąż leży daleko"
  Nagranie wojska USA mające przedstawiać UFO Foto: Foto: Facebook/CUFOM | Video:  

  We Włoszech w 2017 roku odnotowano wyjątkowo dużo doniesień o przelatujących UFO. Najwięcej, bo cały rój latających spodków, dostrzeżono ponoć podczas koncertu Ennio Morricone.

  W minionym roku ze wszystkich regionów Włoch napłynęły liczne sygnały o niezidentyfikowanych obiektach latających - podał Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny. Najwięcej osób twierdzi, że widziało UFO w Ligurii na północy kraju.

  W grudniu w Stanach odtajniono nagranie z 2004 roku, na którym widać tajemniczy obiekt poruszający się szybciej niż myśliwiec. W tym samym czasie, niemal jednocześnie, pojawiły się obszerne teksty w portalach "New York Times" oraz "Politico", ujawniające fakt istnienia dotychczas szerzej nieznanego programu Pentagonu poświęconego badaniu doniesień na temat UFO, czyli "Niezidentyfikowanych Obiektów Latających". Wydano nań 22 miliony dolarów w latach 2007-2012. Pentagon potwierdził istnienie programu.

  Latające spodki, kule i szwadrony

  - Na włoskim niebie dostrzeżono w 2017 roku wyjątkowo dużo różnego rodzaju obiektów – powiedział agencji Ansa prezes stowarzyszenia miłośników rozwiązywania zagadek UFO Angelo Carannante. Przyznał, że jego ośrodek dysponuje bogatym zbiorem zdjęć i nagrań filmowych nadesłanych przez osoby przekonane o tym, że widziały dziwne obiekty latające.

  Każda taka fotografia i film są poddane szczegółowym analizom przez specjalistów z centrum.

  - Obrazy są zaskakujące i wymowne - podkreślił Carannante. Jak wyjaśnił, można na nich zobaczyć "latające spodki, kule, szwadrony, obiekty świetlne i w różnych kolorach, stojące w miejscu i poruszające się z bardzo dużą prędkością na małej i dużej wysokości, małe i ogromne".

  Koncert nie z tej Ziemi

  - Niektóre z nich - zapewnił prezes centrum ufologów - zostały dostrzeżone przez wiele osób, w tym także cudzoziemców. Są zdjęcia wyróżniające się tym, że są wyjątkowo wyraźne - dodał.

  Niektórzy twierdzą nawet, że widzieli całą "flotyllę" UFO podczas koncertu Ennio Morricone latem w Rzymie. Poza tym zdjęcia tajemniczych punktów na niebie zrobiono w rejonie Savony, Brescii, Triestu, Florencji, Neapolu i Cassino.

  Najbardziej zaskakujące i tajemnicze fotografie Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny (CUFOM) opublikował na swojej stronie internetowej.Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • UFO istnieje
  Sam widziałem w listopadzie 2017 obiekt w kształcie jasnej dużej kuli, obiekt świecił cały sobą jasnym białym światłem jak gwiazda leciał na dość niskiej wysokości po czym zniknął - zgasł. Nadchodzi coś wielkiego, oswaja nas się z myślą że nie jesteśmy sami we wszechświecie, przecież do tej pory już odkryto tysiące obcych planet pozasłonecznych niektóre są w tak zwanej strefie życia jak nasza ziemia odpowiednia odległość od słońca która zapewnia odpowiednią temperaturę na planecie i wodę do podtrzymywania życia w naszej postaci. Obcy wyglądają różnie od szaraków po insektoidalne byty aż do takich jak my są obcy których trudno jest odróżnić od nas samych i zapewniam was że chodzą między nami obserwując nas i przyglądając się uważnie, to temat bardziej skomplikowany bo jest wiele wymiarów - gęstości nasz wymiar materialny to niewielki wycinek większych wymiarów świata duchowego gdzie udajemy się po śmierci a następnie niektórzy z nas muszą powrócić z powrotem na ziemię aby się uczyć odrobić lekcje światy duchowe to też obce cywilizacje istniejące w wyższym wymiarze rzeczywistości, my w tej chwili tu na ziemi żyjemy w 3 wymiarze są obcy którzy żyją w 4 wymiarze i my jesteśmy właśnie przed taka transformacją przechodzimy powoli z 3 do 4 gęstości po śmierci przenosimy się do czysto duchowego wymiaru 5 gęstości, jest więcej gęstości ostatnią jest nasz stwórca nie ten o którym nas uczono w kościele nie ten Bóg i Jezus tylko kreacja z którą kiedyś się połączymy bo chodzi o to aby stale się doskonalić i przechodzić o gęstość o kolejny świat wyżej. Kosmos - galaktyki są podzielone na różne strefy wpływów różnych federacji i ras do którejś federacji i my należymy nie mając nawet o tym pojęcia jesteśmy jak w rezerwacie niczym kiedyś Indianie w Ameryce.
  ~prawda /2018-01-08 16:15
 • UFO
  Gdyby UFO było fikcją , nie utajniano by tych spraw . " TOP SECRET " , najbardziej potwierdza , że istnieją inne cywilizacje. W 1969 roku , miałem wraz z czterema kolegami okazję stać , "oko w oko" (około 4 metry) z obcą "istotą". Nikt mi nie wmówi że "obcy" nie istnieją. Moja relacja jest na You Tube . "Spotkanie z dziwną istotą w pobliżu Pieńska 1969". Pozdrawiam niedowiarków . M.B.
  ~mb5851 /2018-01-06 15:30
 • Konkluzje wynikają z tego jasne
  Ennio Morricone jest kosmitą.
  ~marianek /2018-01-06 14:41
 • wreszcie
  wzieliscie sie za temat ''tabu' ale skoro sie wzieliscie to...close disclosure jest blisko!!!!
  ~CJ Rolandw76odu /2018-01-06 11:30
 • ufo
  Czyżby powoli oswajano nas z tematem? Chyba coś jest na rzeczy.
  johnny75 /2018-01-06 10:42

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Nowy tydzień zacznie się od próby sił w naszej części Europy. Zmagać będą się ze...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę odpowiada wyż Detlef, znajdujący się nad Litwą....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...