Informacje
 • "Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń ostrzegających o lwie". Okazało się, że to pies

  10-03-2020 11:20 Mieszkańcy byli zaniepokojeni
  Psy wykształciły nowe mięśnie wokół oczu, aby lepiej komunikować się z ludźmi Foto: Policia Local Molina de Segura | Video: TVN24

  Policjanci z miasta Molina de Segura na wschodzie Hiszpanii odebrali kilkadziesiąt telefonów od mieszkańców, którzy widzieli przechadzającego się po ulicach lwa. Po kilku godzinach poszukiwań okazało się, że jest to pies ostrzyżony tak, by wyglądał jak król wszystkich zwierząt.

  - Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń ostrzegających o lwie krążącym po Molina de Segura. Teraz już wiemy, że to pies. Dotarliśmy już do jego właściciela - poinformowała hiszpańska policja. Opublikowała także fotografię zwierzęcia.

  Pies jako król zwierząt

  Do pomyłki doszło wskutek nietypowego ostrzyżenia dużego czworonoga. Właściciel wygolił jego tylną część ciała, pozostawiając z przodu bujną grzywę, a także kłębek sierści na końcu ogolonego ogona.

  Poszukiwania "niebezpiecznego zwierzęcia" wszczęte w sobotę przez hiszpańskie służby w Molina de Segura, na południowym wschodzie kraju, trwały kilka godzin. Zwierzę udało się namierzyć dzięki chipowi.Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...