Informacje

 • Prognoza pogody na niedzielę: słoneczny i ciepły koniec długiego weekendu

  18-06-2017 06:30

  Termometry wskażą do 26 stopni

  Niedziela będzie pogodna

  Foto: Flickr (CC BY 2.0) / Joseph, film: TVN Meteo

  Zapowiada się bardzo pogodna niedziela. Jedynie lokalnie pojawią się opady deszczu. Prawie w całym kraju biomet będzie korzystny.

  W niedzielę na południowym wschodzie przelotnie popada deszcz. Poza tym będzie pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 23 st. C na Podkarpaciu do 26 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie od poniżej 50 procent w zachodniej części kraju do powyżej 70 proc. na południowym wschodzie. W całym kraju odczujemy ciepło. Będą dominowały korzystne warunki biometeorologiczne. Jedynie na południowym wschodzie biomet będzie neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 25 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 1006 hPa i rośnie.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 25 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 1012 hPa i rośnie.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 24 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 1021 hPa i rośnie.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 26 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 1008 hPa i rośnie.

  KRAKÓW

  Możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna w dzień 23 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 993 hPa i rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W czwartek żegnamy lato meteorologiczne. Na piątek przypada pierwszy dzień meteo...

Tomasz Wasilewski

alt

Ciepła, jesienna pogoda trwała tylko przez kilka dni i już nie ma szans na jej p...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu znad Finlandii....