Informacje

 • Zrobi się chłodniej. Temperatura znów spadnie poniżej 20 stopni

  09-09-2017 16:11

  Prognoza pogody na pięć dni

  W kolejnych dniach będą pojawiać się burze

  Shutterstock

  Po dość ciepłym weekendzie, od poniedziałku temperatura ponownie zacznie spadać. Codziennie będą występować opady deszczu. Należy spodziewać się również burz.

  Na Podlasiu, Lubelszczyźnie i Rzeszowszczyźnie będzie pogodnie. Poza tym wystąpią przelotne opady deszczu. Po południe przejdą w burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, w  porywach burzowych osiągnie prędkość do 70km/h. Powieje z południa, od zachodu skręcając na zachodni.

  W poniedziałek jeszcze ciepło

  Od Mazur i Suwalszczyzny poprzez centrum aż po Górny Śląsk i Małopolskę wystąpią przelotne opady deszczu i burze. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Pomorzu do 28 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, w  porywach burzowych o prędkości do 80km/h, powieje z południowego zachodu.

  Burze w prawie całym kraju

  We wtorek na zachodzie będzie pogodnie. Poza tym wystąpią przelotne opady deszczu i burze. Termometry wskażą maksymalnie od 18 st. C na Pomorzu do 24 st. C na Podkarpaciu. Północno-

  zachodni wiatr okaże się przeważnie słaby i umiarkowany. W porywach burzowych jego prędkość dojdzie do 80km/h.

  Środa w większości pogodna

  Na zachodzie i północy pojawią się przelotne opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 18 st. C na Pomorzu do 22 st. C na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 60km/h. Powieje z południowego zachodu.

  W czwartek przelotnie popada

  Pojawia się przelotne opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie od 17 st. C na Pomorzu do 21 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie dość silny i silny. W porywach jego prędkość dojdzie do 65km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Rozpoczyna się astronomiczna zima. W przyrodzie nastaje cisza, świat wokół kuli ...

Tomasz Wasilewski

alt

Nowy tydzień zacznie się solidnym mrozem, ale później czeka nas duży skok temper...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem zatoki niskiego ciśnienia. ...