Informacje
 • Aura nas zanudzi. Ciepło, pogodnie, bez burz

  05-05-2018 16:05 Prognoza pogody TVN Meteo na pięć dni
  Pogoda na najbliższe dni Foto: Shutterstock | Video: TVN Meteo

  "Wiosenne lato" zostanie z nami na kilka dni. Na termometrach zobaczymy przeważnie powyżej 20 stopni Celsjusza. W większości Polski z nieba nie spadnie nawet kropla deszczu. Dopiero w czwartek pogoda może się nieco pogorszyć.

  Niedziela zapowiada się słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie będzie spadać, w południe wyniesie 1012 hPa.

  Poniedziałek też słoneczny

  Poniedziałek również ma być wzorowy pod względem pogody. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą (przypomnijmy - w cieniu) od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Tylko na Podkarpaciu popada

  We wtorek na Podkarpaciu możliwy jest przelotny deszcz, poza tym będzie słonecznie. Temperatury dojdą maksymalnie od 23 st. C na Podkarpaciu do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu.

  Upalny Dolny Śląsk

  W środę w Małopolsce może spaść słaby, przelotny deszcz. Poza tym dzień będzie słoneczny i bardzo ciepły: od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu.

  Powrócą burze

  W czwartek możliwy jest przelotny deszcz, a na południu także burze. Podczas burz synoptycy prognozują opady od 10 do 20 litrów na metr kwadratowy oraz porywy wiatru do 80 kilometrów na godzinę. Nadal będzie bardzo ciepło. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Podkarpaciu. Z kierunków zmiennych powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • okropność
  Susza,słońce,wiatr i pyłki...najgorsza pogoda jaka istnieje.Współczuję alergikom!
  ~miki /2018-05-06 14:24

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...