Informacje
 • Aura zrobi się zimowa. W wielu miejscach posypie śnieg

  08-12-2018 14:02 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach Foto: PAP/Darek Delmanowicz, ventusky.com | Video: TVN24

  W najbliższych dniach codziennością będą opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Wiele regionów Polski się zabieli. Z każdym kolejnym dniem termometry pokażą coraz niższe wartości.

  W niedzielę w wielu regionach Polski popada deszcz, na Suwalszczyźnie wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Deszcz ze śniegiem

  W poniedziałek synoptycy prognozują okresowe opady deszczu ze śniegiem, a na zachodzie deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach powieje z prędkością do 60 km/h.

  We wtorek opady deszczu wystąpią tylko na Pomorzu. Na pozostałym obszarze kraju prognozuje się deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z północnego zachodu.

  Kilka pogodnych miejsc

  Mieszkańcy Suwalszczyzny będą mogli cieszyć się w środę pogodną aurą. W pozostałej części kraju wystąpią opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry pokażą od zera stopni na Suwalszczyźnie do 4 st. na Pomorzu Zachodnim. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu.

  W czwartek w niemal całym kraju popada śnieg, tylko na zachodzie będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...