Informacje

 • Cieszmy się słońcem i ciepłem.
  Już niedługo pogoda się zmieni

  17-10-2017 16:44

  Prognoza pogody na pięć dni

  Do piątku będzie słonecznie, później popada

  Foto: Shutterstock, ventusky.com; Film: TVN Meteo

  O ile środa i czwartek wciąż będą nas rozpieszczać, o tyle koniec tygodnia nie zapowiada się różowo. Popada deszcz, a temperatura zacznie spadać.

  Najbliższe dni będą bardzo pogodne. Taka właśnie okaże się noc z wtorku na środę. Pojawią się jednak liczne mgły i zamglenia. W ciągu dnia na niebie pojawi się zachmurzenie małe i duże. Miejscami będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje przeważnie słabo, ze zmiennych kierunków. Ciśnienie zacznie spadać, w południe warszawskie barometry odnotują 1003 hPa.

  Niewielkie czwartkowe zachmurzenie

  Zachmurzenie okaże się małe i umiarkowane. Termometry wskażą maksymalnie do 15 st. C na Suwalszczyźnie do 20 na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby, ze zmiennych kierunków.

  W piątek pogoda zepsuje się na Pomorzu

  Na Pomorzu przelotnie popada. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Słupki rtęci podskoczą maksymalnie do 15 st. C na Suwalszczyźnie i 21 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południa.

  Sobota wciąż najbrzydsza na północy

  Weekend na północy kraju rozpocznie się niezbyt dobrą pogodą - wystąpią tutaj opady deszczu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  Strefa opadów rozszerzy się w niedzielę

  Zachmurzenie okaże się zmienne, pojawi się również przeloty deszcz. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 13 st. C na Suwalszczyźnie i 17 st. C w najcieplejszym regionie - na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Do Polski wlewa się chłód, groźny dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Dalek...

Tomasz Wasilewski

alt

Na kilka dni Polska znalazła się w silnym strumieniu ciepła, które płynie do nas...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu wyżu znad południowej Norwegii, tylko na południu kraju po...