Informacje
 • Czekają nas chwile ze śniegiem, ale weekend zapowiada się bardzo pogodnie

  24-01-2017 16:40 Prognoza pogody na pięć dni

  Zrobi się słonecznie

  Fot.: Shutterstock, film: TVN Meteo

  W najbliższych dniach musimy się liczyć z opadami śniegu. Ponadto się ochłodzi. Jednak pod koniec tygodnia niebo się rozpogodzi, a temperatura wzrośnie.

  OGLĄDAJ TVN METEO NA ŻYWO W INTERNECIE

  W środę w całym kraju będzie pochmurno. Ponadto wszędzie chwilami może poprószyć śnieg. Na Nizinie Szczecińskiej spodziewamy się deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie od -3 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Pomorzu.

  Do -8 st. C w czwartek

  Czwartek nadal będzie pochmurny, choć synoptycy nie wykluczają przejaśnień. Ponadto na Suwalszczyźnie może spaść śnieg. Zrobi się chłodniej. Na Podkarpaciu będzie maksymalnie -8 st. C. Tymczasem na Nizinie Szczecińskiej, gdzie będzie najcieplej, spodziewamy się 2 st. C.

  Słoneczny piątek

  Pod koniec tygodnia niebo zacznie się rozpogadzać. Słońce wyjrzy zza chmur już w piątek. Tego dnia nigdzie nie powinno padać. Temperatura maksymalnie wyniesie od -4 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej.

  Pogodny weekend

  W weekend nadal będzie pogodnie. Ponadto zrobi się nieco cieplej. W sobotę najchłodniejszym regionem będzie Podkarpacie, gdzie odnotujemy -1 st. C. Najwyższe wartości zobaczą mieszkańcy Niziny Szczecińskiej (4 st. C). Tymczasem w niedzielę na ogół utrzyma się pogodne niebo. Zachmurzy się i popada (śnieg z deszczem) jedynie na Pomorzu. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 st. C na południowym wschodzie do 3 st. C na północnym zachodzie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby wyż Nicola znad Rumunii przemieści się nad Morze Czarne. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...