Informacje

 • Dużo chmur, deszcz, a miejscami śnieg. Temperatura będzie rosnąć

  11-02-2019 16:59

  Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Temperatura w najbliższych dniach Foto: Shutteratock / ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W najbliższych dniach w wielu regionach popada deszcz, miejscami prognozowane są opady śniegu. Pod koniec tygodnia temperatura może wzrosnąć nawet do 10 stopni Celsjusza.

  We wtorek zachmurzenie okaże się zmienne. Na wschodzie i południu synoptycy prognozują stopniowo zanikające słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od zera stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 4 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-zachodni, w porywach może rozpędzić się do 60 kilometrów na godzinę.

  Popada deszcz i śnieg

  W środę wystąpi przeważnie duże zachmurzenie z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Jedynie na krańcach wschodnich nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od zera stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 5 st. C na Pomorzu. Wiatr zachodni powieje słabo i umiarkowanie.

  W czwartek zachmurzenie okaże się zmienne. Na południu wystąpią opady deszczu i śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy.

  Ciepło

  Piątek upłynie pod znakiem pogodnej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu.

  Zapowiada się pogodna sobota. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby wiatr z południowego wschodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Niemal do końca lutego w prognozach nie widać mroźnej zimy....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu najbliższej doby z zachodu na wschód będzie się przemieszczała przez Pol...