Informacje

 • Dynamiczna sobota i "gorąca" niedziela.
  A co w pogodzie czeka nas potem?

  15-03-2019 16:39

  Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock | Video: TVN24

  W sobotę spodziewamy się silnych porywów wiatru i lokalnych opadów deszczu. Najcieplejsza w najbliższym czasie okaże się niedziela.

  Sobota będzie w całym kraju pochmurna, przelotnie popada deszcz. Mimo pochmurnej aury, pojawią się jednak krótkie chwile ze słońcem. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę. Do południa na wschodzie i w strefie brzegowej możliwe są porywy osiągające 60-80 km/h.

  Nawet 20 stopni

  Niedziela powinna być pogodna. Tylko na Podlasiu, Mazurach i Pomorzu może popadać słaby deszcz. Termometry wskażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach powieje z prędkością do 40-60 km/h.

  Znowu chłodniej

  W poniedziałek zachmurzenie okaże się zmienne. Na Pomorzu i Podkarpaciu popada przelotny deszcz. Termometry pokażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie 40-60 km/h.

  Pogodny czas

  Wtorek w całym kraju będzie słoneczny. Na termometrach zobaczymy od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Środa też powinna być w miarę pogodna. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Synoptycy prognozują słaby i umiarkowany wiatr wiejący z kierunków zachodnich.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju przez dłuższy czas ma płynąć zimne powietrze z północy....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu najbliższej doby Polska pozostanie pod wpływem niżu Igor znad środkowego...