Informacje
 • Lato ładnie się z nami pożegna. Uwaga - na horyzoncie intensywne opady

  20-09-2019 16:03 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock, ventusky.com | Video: TVN24

  Zapowiada się pogodny weekend. W niedzielę termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza. Potem powróci deszczowa aura.

  W sobotę na Kaszubach i północnym wschodzie Polski wystąpią słabe opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Nawet 24 stopnie

  Zapowiada się słoneczna niedziela. Na termometrach zobaczymy od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze zmiennych kierunków.

  Poniedziałek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu na Podkarpaciu. W pozostałej części kraju będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiejący z południowego zachodu wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Wtorek będzie pogodny. Termometry pokażą od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr.

  Silne opady

  Na środę synoptycy prognozują intensywne opady deszczu prawie w całym kraju. Tylko na wschodzie kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...