Informacje
 • Mało zimy w prognozach

  20-01-2020 16:33 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Juan Rojas/unsplash | Video: Ventusky.com

  Przed nami na ogół pogodne dni. W środę miejscami może przelotnie popadać deszcz lub deszcz ze śniegiem. Miejscami powieje też dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

  Zapowiada się pogodny wtorek. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. W porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

  Przelotnie popada

  Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu, a na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie - deszczu ze śniegiem. Tylko na zachodzie kraju synoptycy prognozują pogodną aurę. Termometry pokażą od 2 st. C na Podkarpaciu do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-zachodni, w porywach rozpędzi się do 60 km/h.

  W czwartek rano będzie mglisto, w ciągu dnia się rozpogodzi. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Poranne mgły

  W piątek rano pojawią się mgły i zamglenia, w ciągu dnia się rozpogodzi. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

  Na sobotę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu na północy kraju. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Wyże
  Lech,i bardzo dobrze,niech się już kończą te wyże
  ~Pikupaka /2020-01-21 09:21
 • Accu
  Prognozy powyżej 5dni to wróżenie z fusów, ale acuweather do końca lutego podaje tylko dodatnie temp. w dzień.
  ~Vil /2020-01-21 08:28
 • Pogoda
  Kulminacyjna wartość wysokiego ciśnienia może zapowiadać stopniowy koniec dominacji wyżów nad Polską.''Wkrótce'' możemy doświadczyć jego znaczny spadek. Prognozowane duże ocieplenie pod koniec stycznia może być zwiastunem większego ochłodzenia.
  ~Lech /2020-01-20 23:58

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...