Informacje

 • Mokro i pochmurno, śnieg niewykluczony

  07-12-2017 18:23

  Prognoza pogody na pięć dni

  Agnieszka Cegielska o prognozie na następne dni TVN24

  W najbliższych dniach będzie deszczowo i dość ciepło. Aura czeka nas bardziej jesienna niż zimowa.

  Piątek będzie pochmurny z przejaśnieniami, popada przelotny deszcz. Termometry pokażą od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1010 hPa.

  Pochmurny weekend z opadami

  W sobotę zachmurzenie okaże się umiarkowane i duże. Na wschodzie popada słaby śnieg. Na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Temperatura osiągnie od 1 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

  Pochmurno z przejaśnieniami będzie również w niedzielę. Na północy i wschodzie posypie śnieg. Temperatura wyniesie od -1 st. C na Podkarpaciu do 2 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, z zachodu.

  Deszczowy poniedziałek

  W poniedziałek można się spodziewać pochmurnego nieba z opadami deszczu, a na Podlasiu śniegu. Na termometrach zobaczymy od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowy.

  We wtorek na północy popada deszcz i śnieg. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 60-80 km/h, z południa. W Tatrach powieje halny.

  Zobacz cały film:

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Po kapryśnym lecie i mokrej jesieni czeka nas zmienna i śnieżna zima. Brytyjczyc...

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia czeka nas wręcz wiosenna temperatura....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem głębokiego niżu Zubin znad Szetlandów....